گیاه پیچ امین الدوله و آنچه باید در مورد تکثیر، رشد و پرورش آن بدانید

پرورش گیاه پیچ امین الدوله

گیاه پیچ امین الدوله به سه منظور پرورش می باید. این گیاه رونده و معطر است و در باغ ها برای معطر کردن فضا و به عنوان پیچک های زینتی استفاده می شود همچنین داری خواص درمانی نیز هستند. نکاتی را درباره رشد و پرورش این گیاه بدانید. ادامه خواندن “گیاه پیچ امین الدوله و آنچه باید در مورد تکثیر، رشد و پرورش آن بدانید”

کاشت فلفل دلمه ای و آنچه باید در مورد آن بدانید

کاشت فلفل دلمه ای در گلدان و گلخانه ها

کاشت فلفل دلمه ای در گلدان و گلخانه ها رایج است.با توجه به محبوبیت فلفل دلمه ای و طعم بی نظیر و کاشت راحتی که دارد به یک گیاه پر طرفدار تبدیل شده است.با مراحل نشاء فلفل دلمه ای و مراقبت های ویژه آن تا زمان برداشت آن در این مطلب آشنا شوید. ادامه خواندن “کاشت فلفل دلمه ای و آنچه باید در مورد آن بدانید”

روش های قلمه زدن گل رز در منزل به دو شیوه متفاوت

قلمه گل رز به دو روش جالب

قلمه زدن گل رز کاری به ظاهر ساده است اما دارای نکاتی است که باید بدانید تا بهترین نتیجه را از تکثیر رز بگیرید. آشنایی با زمان آبیاری و بستر مناسب برا قلمه، نحوه ی صحیح قلمه زنی و آشنایی روش های متفاوت تکثیر گل رز را در مطلب زیر بخوانید. ادامه خواندن “روش های قلمه زدن گل رز در منزل به دو شیوه متفاوت”

آموزش پیوند زدن کاکتوس در منزل به همراه عکس

پیوند زدن کاکتوس

برای پیوند زدن کاکتوس روش های متفاوتی وجود دارد. هر کدام از کاکتوش ها رفتار منحصر به فردی دارند. اما میتوان اکثر آنها را به یک شیوه پیوند زد. در این مطلب ساده ترین شیوه ی پیوند کاکتوس را به همراه تصاویر مربوط به آن و به صورت مرحله ای آورده ایم. ادامه خواندن “آموزش پیوند زدن کاکتوس در منزل به همراه عکس”

کاشت خیار در گلدان و نحوه صحیح پرورش آن در منزل

کاشت خیار در گلدان

کاشت خیار در گلدان و پرورش آن در منزل را به صورت مرحله ای و کامل در مطلب زیر بخوانید و با نحوه ی صحیح این کشت و راه های افزایش محصول آشنا شوید. کشت خیار در منزل دارای نکاتی ساده و کاربردی است. ادامه خواندن “کاشت خیار در گلدان و نحوه صحیح پرورش آن در منزل”