خرداد ۰۹, ۱۴۰۳
خانه قارچ ها

قارچ ها

آموزش کاشت و پرورش قارچ گانودرما و درآمد زایی از این قارج دارویی

درآمد زایی با پرورش قارچ گانودرما

پرورش قارچ گانودرما امروزه یکی از متداول ترین راه های درآمد زایی محسوب می شود و از آنجایی که کشور ما از شرایط خوبی برای پرورش این قارچ برخوردار است با دانستن نکات مورد نیاز جهت پرورش این قارچ می تواند حتی در خانه به کسب درآمد بپردازید.

نحوه کاشت و پرورش قارچ شیتاکه و اصولی که باید بدانید

برای پرورش قارچ شیتاکه نیاز به بستر سازی دارید. برای این بستر سازی می توانید خاک اره یا تنه درختان را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه نکات کاشت و نگه داری از قارچ شیتاکه را ارائه کرده ایم.

آموزش جامع پرورش قارچ صدفی و نکات مهمی که باید بدانید

پرورش قارچ صدفی

پرورش قارچ صدفی یکی از منابع مهم درآمد زایی است. قارچ ها با برقراری شرایط پرورش به سرعت رشد می کنند. برای این کاشت باید به تهویه و نور محیط توجه ویژه داشته باشید و مدام آن ها را کنترل کنید.

آموزش کاشت قارچ دکمه ای و بهره برداری از آن

کاشت قارچ های دکمه ای

قارچ های دکمه ای از جمله قارچ های پرطرفدار در ایران می باشند، کاشت قارچ دکمه ای و برداشت از این محصول نیاز به رعایت شرایط و پارامترهای متفاوتی از جمله نور کم، رسیدگی مناسب و تهویه هوای مناسب دارد.

آموزش کاشت قارچ دنبلان و آنچه باید درباره پرورش این قارچ بدانید

کاشت دنبلان

قارچ دنبلان را می توان از جمله قارچ های پر خاصیت و البته کمیاب نام برد که ارزش بالایی دارد. در این مطلب به آموزش کاشت قارچ دنبال و نیز ارائه نکات لازم برای پرورش هر چه بهتر این قارچ می پردازیم.