تیر ۲۶, ۱۴۰۳
خانه گیاهان زینتی

گیاهان زینتی

نگهداری از نخل مرداب و نکات کلیدی رشد بهتر این گیاه

آشنایی با روش های نگهداری از نخل مرداب

نگهداری از نخل مرداب بسیار آسان می باشد، همین ویژگی موجب شده است، تا این گیاه کم دردسر و زیبا گزینه ای مناسب برای نگهداری در خانه یا در کنار حوض باشد. آشنایی با نیاز های اولیه نخل مرداب و آبیاری کافی رشد و زیبایی و طراوت این نخل زیبا را بیشتر نمایان می سازد، تا جلوه ای خاص به محیط خانه شما ببخشد.

نحوه تکثیر و قلمه زدن گل داوودی

قلمه زدن گل داوودی

در این مقاله با قلمه زدن گل داوودی ، روش های نگهداری و انواع آن آشنا شدید. و پس از بررسی های انجام شده ، به این نتیجه که اگر به جای بذر ، ساقه را بکارید سریعتر ثمر می دهد. رسیدید.

کاشت سنبل در گلدان و طریقه نگهداری از پیاز سنبل برای سال های بعد

کاشت سنبل در گلدان

کاشت سنبل در گلدان کار پر پیچ و خمی نیست و تک تک شما دوستان عزیز می توانید با رعایت اصول گفته شده آن را در خانه یا محل کار داشته باشید. برای کاشت نیاز به پیاز دارد که آن را از فروشگاه ها گل و گیاه یا گلخانه ها تهیه و بار ها به کمک فریز کردن استفاده می کنید . در این مقاله شیوه کاشت گفته شده است آن را مطالعه کرده و به کار ببرید.

تکثیر گل فردوس با روش های مختلف

بررسی مراحل تکثیر گل فردوس

گل فردوس از گل های زیبای آپارتمانی می باشد و با توجه به شرایط آسان نگهداری می توان از آن در فضا های کم نور نیز نگهداری نمود، این گل نیاز به آب فراوان ندارد و لازم به ذکر است، که تکثیر گل فردوس عموما از طریق قلمه زدن می باشد، در این مقاله با روش تکثیر این گل مقاوم و زیبا به خوبی آشنا می شوید.

نگهداری از فیکوس لیراتا و نکات رشد و پرورش آن

بررسی شرایط مناسب برای نگهداری از فیکوس لیراتا

نگهداری از فیکوس لیراتا در صورتی که با حساسیت های این گیاه آشنا باشید، کار دشواری نخواهد بود، این گیاه زیبا و بلند قامت می تواند، به راحتی دکوراسیون خانه شما را دگرگون کند و زیبایی خاصی به فضای خانه ببخشد. در این مقاله با روش نگهداری از این گیاه زیبا آشنا خواهید شد.

راهکارهای افزایش پاجوش زاموفیلیا

آگاهی از روش های موثر برای افزایش پاجوش زاموفیلیا

عوامل متعددی در سلامتی و افزایش پاجوش زاموفیلیا تاثیر گذار می باشند، آشنایی با این عوامل و فراهم کردن آن ها کمک می کند، تا در فصل رشد این گیاه شاهد پاجوش های آن شوید و با این روش به ازدیاد گلدان خود کمک کنید.

 پرورش نیلوفر آبی

آشنایی با مراحل پرورش نیلوفر آبی

در صورتی که مراحل کاشت نیلوفر آب را به دقت و به شکلی صحیح پشت سر بگذارید و شرایط مناسب گلدهی را به خوبی برای این گیاه فراهم کنید، از پرورش نیلوفر آبی خود و دیدن گل های زیبا این گیاه بسیار لذت خواهید برد و نتیجه زحمات خود را با گل های زیبا دریافت خواهید کرد.

 گلدان مناسب ارکیده

آشنایی با نکات مهم در انتخاب گلدان مناسب ارکیده

داشتن ارکیده شاداب و زیبا به توجه و مراقبت از آن بستگی دارد، بخشی از این توجه شامل انتخاب گلدان مناسب ارکیده می شود، انتخاب گلدانی که بتواند، به راحتی نیاز های مهم گل ارکیده را تامین نماید، کمک بزرگی در ادامه رشد و طنازی گیاه شما محسوب می شود، در این مقاله با ویژگی های مناسب گلدان برای رشد ارکیده آشنا می شوید.

 پرورش گل اشک ملکه (بیلبرجیا)

آشنایی با اصول مهم پرورش گل اشک ملکه

پرورش گل اشک ملکه با توجه به این نکته که گیاه مقاومی می باشد و می تواند،  به راحتی به رشد خود ادامه دهد،  کار آسانی خواهد بود و زیبایی خیره کننده ای نیز دارد،  که می تواند به همین دلیل در دسته گیاهان دوست داشتنی برای پرورش و نگهداری قرار گیرد،  در این مقاله با نیاز های اساسی این گیاه به خوبی آشنا می شوید.

 نگهداری یوکا

بررسی اصول نگهداری یوکا

گیاه یوکا می تواند، هم در محیط خانه و هم در بیرون از خانه به رشد خود ادامه دهد، با آگاهی از نیاز های آبیاری و کوددهی، خاک و نور مناسب به راحتی می توانید، به نگهداری یوکا بپردازید و گیاهی آراسته و شاداب داشته باشید، که به زیبایی بیشتر خانه یا محیط کار شما کمک کند و خستگی را از دیدگانتان بروبد.

صفحه 1 از 1612345 10...آخرین