مهر ۰۵, ۱۴۰۲
خانه گیاهان زینتی

گیاهان زینتی

کود مناسب کاج مطبق

بهترین کود برای رشد کاج مطبق

کاج مطبق با جلوه گسترده خود ما را در نگهداری از این گیاه ترغیب می کند، ایجاد شرایط محیطی لازم و فراهم کردن کود مناسب کاج مطبق از شرایط اولیه نگهداری این گیاه چشم نواز می باشد. دانستن این موضوع که تابش نور مستقیم می تواند ضیان بار باشد نشان می دهد این گل آپارتمانی کمی حساس است و به توجه نیاز دارد. یک برنامه منظم کوددهی و آبیاری در رشد بهتر این گیاه کمک شایانی به ما خواهد کرد.

کود برای فیکوس

کود برای فیکوس

در این مقاله ی تعریف شده با کود برای پتوس به خوبی آشنا شدید.کودی که اگر از قبل، خاک را کاملا خیس نکرده باشید ریشه ها را تامرز سوزانده شدن به پیش می برید و اگر بعد از کوددهی آبیاری را فراموش کنید ریشه گیاه را به مرز آسیب رساندن می کشانید. پس شرایط نگهداری پتوس را مطالعه کنید و سعی در رفع نیاز های آن داشته باشید.

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و نکاتی برای رشد بهتر این گیاه

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و راه حل آن

هرگاه نشانه های پژمرده شدن گل ارکیده را مشاده کردید سزیعا باید به دنبال درمان آن باشید جا به جایی یا نزدیک بودن به وسایل سرمایشی و گرمایشی آبیاری نادرست و محیط نامناسب از جمله عواملی است که در رشد گل ارکیده بسیار تاثیرگذار است و در این مقاله به توضیح این عامل ها پرداخته ایم.

دلیل پژمرده شدن داوودی

در این مقاله هدف ما آشنایی شما یا دلیل پژمرده شدن گل داوودی بود، که همه موارد لازم اعم از شرایط نگهداری ، انواع گل، تکثیر و کاشت و...گفته شد. بهتر است برای بهره بردن از فواید این گل آن ها را رعایت کنید و به کار بگیرید.

پرورش ساناز رونده

پرورش ساناز رونده

پرورش ساناز رونده همچون رز معمولی است که در صورت برقراری شرایط محیطی مناسب به رشد بسیار خوب و ارتفاعی بسیار بلند خواهد رسید.کافی است آن را درون خاک باغچه یا گلدان قرار دهید و با محکم کردن خاک اطراف ریشه، هوای اضافی آن خارج و در آخر آبیاری را انجام دهید تا به مرحله گلدهی برسید.

کاشت گیاه کاملینا

کاشت گیاه کاملینا

مقاومت در برابر آفات و بیماری، مقاومت در برابر تنش های محیطی در روند بهبود کیفیت و عملکرد کاشت گیاه کاملینا بسیار موثر بوده است. هدف ما در این مقاله آشنایی با خود گیاه کاملینا و شیوه های کاشت و رسیدن به برداشت بوده است. برای نتیجه بهتر آن ها را بررسی و مطاله کنید

اصول پرورش فیلودندرون امپریال

پرورش فیلودندرون امپریال

محیط روشن ، خاک زهکشی ، رطوبت کافی ، دمای 16 تا 30 درجه ، آبیاری به فاصله خشک شدن خاک ،گردش هوا و تغذیه مناسب با هماهنگی یکدیگر نقش مفیدی در پرورش فیلودندرون امپریال ایفا می کنند. که تمامی اطلاعات لازم مربوط به این گیاه گفته شده است.کفی است آن ها را مطالعه و بررسی کنید.

نحوه تکثیر و قلمه زدن پاپیتال

قلمه زدن پاپیتال

همانطور که در مقاله تعریف شد، قلمه زدن پاپیتال یا به روش مستقیم ( انتقال به خاک) یا به روش غیر مستقیم ( انتقال به آب ،و بعد ریشه زنی به خاک انتقال داده شود) انجام می گیرد. این کار ساده ای است و نیاز به طی کردن مراحل پیچیده ندارد. وتنها کافیه که شرایط نگهداری را رعایت کنید تا به این گیاه زیبا در منزل و محل زندگی تان دست پیدا کنید.

معرفی انواع گیاهان مناسب پالوداریوم و ویژگی های آن ها

پالوداریوم نیمی از محیط با آب پر شده و نیمی دیگر هم خشک است و آبی ندارد. از ویژگی های اصلی داشتن پشتیبانی، انتخاب و استفاده از گیاهان و جانوران مناسب و به کار گیری از سیستم تصفیه و پمپ است.این گیاهان نخل مرداب، خزه سبز، انواع نیلوفر و خزه ، موس و .... را شامل می شود. این شرایط را تهیه کنید تا بتوانید از زیبایی های پالوداریوم لذت ببرید.

مراحل کاشت بذر گل میخک و نکاتی که نباید فراموش کنید

کاشت بذر گل میخک را به دو روش در این مقاله بررسی کردیم و انتخاب آزادی برای شماست . که کدام را برای داشتن این گل زیبا و کم نظیر به رنگ های بنفش ، صورتی ، قرمز ، سفید و دو رنگ را برای خود بر می گزینید و آن را کشت و نگهداری می کنید. مگر کسی هست که بی میل و کشش به این گل باشد .

صفحه 1 از 1512345 10...آخرین