اسفند ۱۰, ۱۴۰۲
خانه گیاهان زینتی

گیاهان زینتی

گلدان مناسب پتوس چه خصوصیاتی دارد؟

گلدان مناسب پتوس

گیاه پتوس همچون هر گیاه دیگری برای رشد و رسیدن به برگ های سبز رنگ خود نیاز های کلیدی ای دارد که یکی از موارد آن انتخاب گلدان مناسب است . اولیت اول ما پیشنهاد گلدان سفالی است چون به راختی آب از کف آن خارج و نگرانی از آسیب به ریشه در آن ها کمتر است و اگر آن گلدان در مدل آویز هم باشد نبازی دیگر به تکیه گاه برای ایستاده و ثابت نگه داشتن نیست.

راهنمای پرورش گل ساعتی و نکات مهم مراقبت از این گیاه

برای پرورش گل ساعتی نیاز به صرف وقت و صبر زیادی دارید تا این گل حساس و البته زیبا و دارویی را به ثمر برسانید. در این مقاله سعی شده است تا شرایط مناسب رشد گیاه را بررسی کنیم تا بتوانیم هرچه بهتر در پرورش و نگهداری این گیاه ارزشمند موفق باشیم.

پرورش شقایق دریایی و طریقه تکثیر آن

پرورش شقایق دریایی به 3 روش رشد کامل، دو نیمه کردن و شوک غذایی شیمیایی با توجه به رعایت شرایط نگهداری مناسب و رفع نیاز هاانجام می گیرد. انواع متنوعی داشته و در آینده به عنوان راه حلی برای درمان شنوایی استفاده خواهد شد. این آبزی سمی بوده پس احتیاط لازمه را هم فراموش نکنید.

این چند گیاه برای خانه های کم نور فوق العاده هستند

معرفی گیاه برای خانه های کم نور

با رایج شدن شیوه زندگی آپارتمانی دسترسی به فضاهای نور گیر و سبز به تدریج کمتر می شود و افراد علاقمند به پرورش گیاهان در محل سکونت یا کار با نور کم می توانند برای داشتن یک فضای سبز زیبا از گیاهان مقاوم به نور کم بهره بگیرند که شرایط نگهداری آسانی نیز داشته باشد و در بهتر شدن کیفت هوا نیز تاثیر گذار باشد از این رو شناختن گیاه برای خانه های کم نور در انتخاب درست به این افراد کمک میکند

گیاهان مناسب پرچین برای ایجاد فضای خصوصی فوق زیبا

استفاده از بهترین گیاهان مناسب پرچین

استفاده از گیاهان مناسب پرچین در محیط زندگی علاوه بر ایجاد یک حصار طبیعی نمای زیبا و خاصی به محیط زندگی ما می بخشد برای داشتن یک انتخاب مناسب بهتر است تا اطلاعات کافی از این گیاهان داشته باشیم تا بتوانیم با توجه به نیاز های خود بهترین گیاه را برای پرچین خود انتخاب کنیم.

کود مناسب کاج مطبق برای رشد عالی این گیاه

بهترین کود برای رشد کاج مطبق

کاج مطبق با جلوه گسترده خود ما را در نگهداری از این گیاه ترغیب می کند، ایجاد شرایط محیطی لازم و فراهم کردن کود مناسب کاج مطبق از شرایط اولیه نگهداری این گیاه چشم نواز می باشد. دانستن این موضوع که تابش نور مستقیم می تواند ضیان بار باشد نشان می دهد این گل آپارتمانی کمی حساس است و به توجه نیاز دارد. یک برنامه منظم کوددهی و آبیاری در رشد بهتر این گیاه کمک شایانی به ما خواهد کرد.

چند کود برای فیکوس که برای رشد معجزه وار این گیاه لازم دارید

کود برای فیکوس

در این مقاله ی تعریف شده با کود برای پتوس به خوبی آشنا شدید.کودی که اگر از قبل، خاک را کاملا خیس نکرده باشید ریشه ها را تامرز سوزانده شدن به پیش می برید و اگر بعد از کوددهی آبیاری را فراموش کنید ریشه گیاه را به مرز آسیب رساندن می کشانید. پس شرایط نگهداری پتوس را مطالعه کنید و سعی در رفع نیاز های آن داشته باشید.

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و نکاتی برای رشد بهتر این گیاه

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و راه حل آن

هرگاه نشانه های پژمرده شدن گل ارکیده را مشاده کردید سزیعا باید به دنبال درمان آن باشید جا به جایی یا نزدیک بودن به وسایل سرمایشی و گرمایشی آبیاری نادرست و محیط نامناسب از جمله عواملی است که در رشد گل ارکیده بسیار تاثیرگذار است و در این مقاله به توضیح این عامل ها پرداخته ایم.

دلیل پژمرده شدن داوودی چیست؟

در این مقاله هدف ما آشنایی شما یا دلیل پژمرده شدن گل داوودی بود، که همه موارد لازم اعم از شرایط نگهداری ، انواع گل، تکثیر و کاشت و...گفته شد. بهتر است برای بهره بردن از فواید این گل آن ها را رعایت کنید و به کار بگیرید.

پرورش ساناز رونده و رشد بهتر این گیاه در آپارتمان

پرورش ساناز رونده

پرورش ساناز رونده همچون رز معمولی است که در صورت برقراری شرایط محیطی مناسب به رشد بسیار خوب و ارتفاعی بسیار بلند خواهد رسید.کافی است آن را درون خاک باغچه یا گلدان قرار دهید و با محکم کردن خاک اطراف ریشه، هوای اضافی آن خارج و در آخر آبیاری را انجام دهید تا به مرحله گلدهی برسید.

صفحه 1 از 1512345 10...آخرین