مهر ۰۴, ۱۴۰۲
خانه گیاهان زینتی گیاهان زینتی آپارتمانی

گیاهان زینتی آپارتمانی

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و نکاتی برای رشد بهتر این گیاه

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و راه حل آن

هرگاه نشانه های پژمرده شدن گل ارکیده را مشاده کردید سزیعا باید به دنبال درمان آن باشید جا به جایی یا نزدیک بودن به وسایل سرمایشی و گرمایشی آبیاری نادرست و محیط نامناسب از جمله عواملی است که در رشد گل ارکیده بسیار تاثیرگذار است و در این مقاله به توضیح این عامل ها پرداخته ایم.

 پرورش گل فراموشم نکن و نکاتی برای رشد بهتر آن

راه های پرورش گل فراموش نکن

گل فراموشم نکن یکی از گل های زیبا در جهان است. با نگاه کردن به گل های این گیاه متوجه خواهید شد که رنگی شبیه به گل گاو زبان دارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا توضیحاتی در خصوص پرورش گل فراموشم نکن و روش های تکثیر این گیاه ارائه دهیم.

روش های افزایش پاجوش سانسوریا و نکات آن

افزایش پاجوش سانسوریا و اصول نگهداری از آن

گیاه سانسوریا از جمله گیاهان آپارتمانی است که علاقه مندان زیادی دارد باید در نظر گرفت که این گیاه باید از کود های مناسب و گلدان و نور خوبی برخوردار باشد تا شاهد گلی زیبا با پاجوش زیاد باشید.

پرورش گیاه ساکسی فراگا و شرایط نگهداری از آن

پرورش گیاه ساکسی فراگا

در این مقاله به پرورش گیاه ساکسی فراگا و شرایط نگهداری از آن می پردازیم برای داشتن گیاهی سالم و شاداب و نحوه نگهداری از این گیاه پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

پرورش گل خال صورتی و اصول نگهداری صحیح این گیاه

پرورش گل خال صورتی

اگر شما هم به پرورش گل های زینتی علاقه مند هستید با آموزش پرورش گل خال صورتی با مجله آرگاه همراه باشید و با پرورش این گل به خانه های خود زینت ببخشید.

اصول نگهداری گل استئوسپرموم و نحوه تکثیر این گیاه

پرورش و نگهداری گل استئوسپرموم

گل استئوسپرموم از گل های زینتی آپارتمانی است و به دلیل این که کاشت و پرورش راحتی دارد، مورد توجه علاقه مندان در زمینه گل و گیاهان قرار گرفته است. برای نگهداری استئوسپرموم بهتر است قبل از کاشت آن با خصوصیات و شرایط نگهداری آن اشنایی مختصری داشته باشیم.

روش نگهداری کوکداما و آشنایی با بهترین گیاهان برای آن

روش نگهداری کوکداما

روش نگهداری کوکداما و بررسی گیاهان مناسب برای آن و نحوه ی درست کردن باغچه ی معلق( کوکداما) تا مراحل تعویض کوکداما را در این مطلب بخوانید و از آنها برای دکوراسیون محل کار یا آپارتمان خود بهره ببرید.

صفحه 1 از 912345 ...آخرین