تیر ۲۶, ۱۴۰۳
خانه گیاهان زینتی گیاهان زینتی آپارتمانی

گیاهان زینتی آپارتمانی

نگهداری از نخل مرداب و نکات کلیدی رشد بهتر این گیاه

آشنایی با روش های نگهداری از نخل مرداب

نگهداری از نخل مرداب بسیار آسان می باشد، همین ویژگی موجب شده است، تا این گیاه کم دردسر و زیبا گزینه ای مناسب برای نگهداری در خانه یا در کنار حوض باشد. آشنایی با نیاز های اولیه نخل مرداب و آبیاری کافی رشد و زیبایی و طراوت این نخل زیبا را بیشتر نمایان می سازد، تا جلوه ای خاص به محیط خانه شما ببخشد.

کاشت سنبل در گلدان و طریقه نگهداری از پیاز سنبل برای سال های بعد

کاشت سنبل در گلدان

کاشت سنبل در گلدان کار پر پیچ و خمی نیست و تک تک شما دوستان عزیز می توانید با رعایت اصول گفته شده آن را در خانه یا محل کار داشته باشید. برای کاشت نیاز به پیاز دارد که آن را از فروشگاه ها گل و گیاه یا گلخانه ها تهیه و بار ها به کمک فریز کردن استفاده می کنید . در این مقاله شیوه کاشت گفته شده است آن را مطالعه کرده و به کار ببرید.

 گلدان مناسب ارکیده

آشنایی با نکات مهم در انتخاب گلدان مناسب ارکیده

داشتن ارکیده شاداب و زیبا به توجه و مراقبت از آن بستگی دارد، بخشی از این توجه شامل انتخاب گلدان مناسب ارکیده می شود، انتخاب گلدانی که بتواند، به راحتی نیاز های مهم گل ارکیده را تامین نماید، کمک بزرگی در ادامه رشد و طنازی گیاه شما محسوب می شود، در این مقاله با ویژگی های مناسب گلدان برای رشد ارکیده آشنا می شوید.

 نگهداری یوکا

بررسی اصول نگهداری یوکا

گیاه یوکا می تواند، هم در محیط خانه و هم در بیرون از خانه به رشد خود ادامه دهد، با آگاهی از نیاز های آبیاری و کوددهی، خاک و نور مناسب به راحتی می توانید، به نگهداری یوکا بپردازید و گیاهی آراسته و شاداب داشته باشید، که به زیبایی بیشتر خانه یا محیط کار شما کمک کند و خستگی را از دیدگانتان بروبد.

گلدان مناسب پتوس چه خصوصیاتی دارد؟

گلدان مناسب پتوس

گیاه پتوس همچون هر گیاه دیگری برای رشد و رسیدن به برگ های سبز رنگ خود نیاز های کلیدی ای دارد که یکی از موارد آن انتخاب گلدان مناسب است . اولیت اول ما پیشنهاد گلدان سفالی است چون به راختی آب از کف آن خارج و نگرانی از آسیب به ریشه در آن ها کمتر است و اگر آن گلدان در مدل آویز هم باشد نبازی دیگر به تکیه گاه برای ایستاده و ثابت نگه داشتن نیست.

این چند گیاه برای خانه های کم نور فوق العاده هستند

معرفی گیاه برای خانه های کم نور

با رایج شدن شیوه زندگی آپارتمانی دسترسی به فضاهای نور گیر و سبز به تدریج کمتر می شود و افراد علاقمند به پرورش گیاهان در محل سکونت یا کار با نور کم می توانند برای داشتن یک فضای سبز زیبا از گیاهان مقاوم به نور کم بهره بگیرند که شرایط نگهداری آسانی نیز داشته باشد و در بهتر شدن کیفت هوا نیز تاثیر گذار باشد از این رو شناختن گیاه برای خانه های کم نور در انتخاب درست به این افراد کمک میکند

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و نکاتی برای رشد بهتر این گیاه

دلیل پژمرده شدن گل ارکیده و راه حل آن

هرگاه نشانه های پژمرده شدن گل ارکیده را مشاده کردید سزیعا باید به دنبال درمان آن باشید جا به جایی یا نزدیک بودن به وسایل سرمایشی و گرمایشی آبیاری نادرست و محیط نامناسب از جمله عواملی است که در رشد گل ارکیده بسیار تاثیرگذار است و در این مقاله به توضیح این عامل ها پرداخته ایم.

 پرورش گل فراموشم نکن و نکاتی برای رشد بهتر آن

راه های پرورش گل فراموش نکن

گل فراموشم نکن یکی از گل های زیبا در جهان است. با نگاه کردن به گل های این گیاه متوجه خواهید شد که رنگی شبیه به گل گاو زبان دارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا توضیحاتی در خصوص پرورش گل فراموشم نکن و روش های تکثیر این گیاه ارائه دهیم.

روش های افزایش پاجوش سانسوریا و نکات آن

افزایش پاجوش سانسوریا و اصول نگهداری از آن

گیاه سانسوریا از جمله گیاهان آپارتمانی است که علاقه مندان زیادی دارد باید در نظر گرفت که این گیاه باید از کود های مناسب و گلدان و نور خوبی برخوردار باشد تا شاهد گلی زیبا با پاجوش زیاد باشید.

صفحه 1 از 912345 ...آخرین