مهر ۰۴, ۱۴۰۲
خانه گیاهان زینتی گیاهان زینتی فضای باز

گیاهان زینتی فضای باز

دلیل پژمرده شدن داوودی

در این مقاله هدف ما آشنایی شما یا دلیل پژمرده شدن گل داوودی بود، که همه موارد لازم اعم از شرایط نگهداری ، انواع گل، تکثیر و کاشت و...گفته شد. بهتر است برای بهره بردن از فواید این گل آن ها را رعایت کنید و به کار بگیرید.

پرورش ساناز رونده

پرورش ساناز رونده

پرورش ساناز رونده همچون رز معمولی است که در صورت برقراری شرایط محیطی مناسب به رشد بسیار خوب و ارتفاعی بسیار بلند خواهد رسید.کافی است آن را درون خاک باغچه یا گلدان قرار دهید و با محکم کردن خاک اطراف ریشه، هوای اضافی آن خارج و در آخر آبیاری را انجام دهید تا به مرحله گلدهی برسید.

مراحل کاشت بذر گل میخک و نکاتی که نباید فراموش کنید

کاشت بذر گل میخک را به دو روش در این مقاله بررسی کردیم و انتخاب آزادی برای شماست . که کدام را برای داشتن این گل زیبا و کم نظیر به رنگ های بنفش ، صورتی ، قرمز ، سفید و دو رنگ را برای خود بر می گزینید و آن را کشت و نگهداری می کنید. مگر کسی هست که بی میل و کشش به این گل باشد .

اصول کاشت و پرورش نخل جزایر قناری و رشد این گیاه

روش اصولی پرورش نخل جزایر قناری

در این مقاله سعی بر این بوده شما را با پرورش نخل جزایر قناری و روش تکثیر و راه های مراقبت و نگهداری از این گیاه جذاب زینتی آشنا کنیم تا بتوانید در محیط منزل و یا حیاط خود از زیبایی آن بهره مند شوید.

پرورش گل تیموس و شناخت آفات و بیماری های این گیاه

پرورش گل تیموس

پرورش گل و گیاه برای افرادیس که به این کار علاقمند هستند بسیار لذت بخش است. امروز شما علاقه مندان را با پرورش گل تیموس و نحوه نگهداری از آن ها در این مطلب آشنا خواهیم کرد.

تکثیر و پرورش گل آزالیای ساحلی و نحوه مبارزه با آفات آن

گل آزالیای ساحلی

گل آزالیا ساحلی جزء گیاهان زینتی می باشد که به راحتی می توان آن ها را کاسشت و تکثیر کرد. اگر علاقه مند به گل ها و گیاهان هستید همراه ما در این مطلب باشید.

آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گل رز فرانسوی

پرورش گل رز فرانسوی صورتی

برای اینکه بتوانیم در امر پرورش گل موفق عمل کنیم، باید از نحوه ی پرورش و کاشت آن آشنایی نسبی داشته باشیم. در این مطلب نیز ما به پرورش گل رز فرانسوی و یک سری از ویژگی ها و شرایط کاشت آن اشاره می کنیم .

پرورش گل وریزیا و نحوه ی تکثیر آن از طریق بذر و پاجوش

پرورش گل وریزیا

پرورش گل وریزیا در آپارتمان به راحتی صورت می گیرد زیرا این گیاه به نور زیاد نیاز ندارد و آبیاری آن به راحتی انجام می شود. کافی است نکات گفته شده را رعایت کنید تا به راحتی از طریق بذر این گیاه را تکثیر دهید و لذت ببرید.

صفحه 1 از 41234