خرداد ۰۹, ۱۴۰۳
خانه گیاهان زینتی پیچ های زینتی

پیچ های زینتی

کاشت پیچ گلیسین و پرورش و نگهداری این گیاه در گلدان

کاشت پیچ گلیسین در منزل

گیاه پیچ گلیسین از جمله گیاهانی است که جنس آن از نوع بالا رونده است و به عنوان یکی از زیبا ترین گیاهان زینتی از آن استفاده می شود که بیشترین کاربرد این درخت در زیبا سازی فضای سبز صورت می گیرد. در ادامه مطلب با  نحوه کاشت پیچ گلیسین این گیاه زینتی آشنا خواهید شد.

آنچه باید درباره کاشت گل رز رونده و نحوه پرورش آن بدانید

پرورش گل رز رونده

رزها در رنگ و اشکال مختلف دیده می شوند. برای کاشت گل رز بهتر است آمادگی های لازم را برای پرورش مناسب گیاه ایجاد کنید. در این مطلب قصد داریم کاشت گل رز رونده را به شما علاقه مندان آموزش دهیم. 

آموزش نگه داری، هرس کردن و تکثیر بامبو

تکثیر بامبو

گیاه بامبو، بومی منطقه کارون، مناطق استوایی غرب آفریقا و مناطق کوچکی از آسیای جنوب شرقی می باشد که در جنگل های این مناطق به شکل عمده و توده رشد می کنند و ارتفاعی تا 5/1 متر دارند و امروزه به علت زیبایی و سهولت در نگهداری جز گیاهان و پیچ های زینتی در منازل گشته است و طرفداران فراوانی دارد. تکثیر بامبو نیز بسیار راحت می باشد و به سادگی می توان این گیاه را قلمه زد و افزایش داد.

گیاه پیچ امین الدوله و آنچه باید در مورد تکثیر، رشد و پرورش آن بدانید

پرورش گیاه پیچ امین الدوله

گیاه پیچ امین الدوله از گیاهان زینتی فضای باز است این گیاه دارای گل های بسیار معطر بوده و برا عطر آگین کردن مخیط در باغ ها و باغچه ها کاشته می شود این گیاه بسیار مقاوم بوده و به راحتی تکثیر می یابد.