خرداد ۰۹, ۱۴۰۳
خانه گیاهان دارویی

گیاهان دارویی

گل های شهدزا و پر شهد را بهتر بشناسید و آنها بهره ببرید

آشنایی با انواع گل های شهدزا

برخی از گیاهان دارای خواص دارویی و مزیت های فراوانی می باشند که همین موضوع باعث اهمیت و توجه ویژه به آن ها شده است که از این میان می توان به گل های شهدزا و گرده زا اشاره داشت.

آشنایی با نحوه پرورش گل زوفا و چگونگی رشد بهتر این گیاه

آشنایی با اصول رشد و پرورش گل زوفا

گل زوفا گیاهی خشبی بوده که منشا آن به مناطق دریای خزر تا دریای سیاه و همچنین مناطق شنی دریای مدیترانه تعلق دارد. کاشت و پرورش گل زوفا در زمین های آهکی بسیار مناسب بوده و رشد بسیار خوبی خواهد داشت.

کاشت چای سبز را به طور کامل یاد بگیرید

نحوه کاشت چای سبز و فرآوری آن

چای سبز گونه ای از انواع چای می باشد که شرایط رشد مخصوص به خود را دارد و به چند روش مختلف تکثیر می گردد. این نوع چای خواص و عوارض متعددی دارد که در همین زمینه در مطلب ارائه شده به نحوه کاشت چای سبز به منظور آشنایی شما عزیزان پرداخته ایم.

آشنایی با نحوه پرورش اکالیپتوس و نگهداری از این گیاه

پرورش اکالیپتوس و شرایط ان

پرورش اکالیپتوس در حال حاضر به دلالیل مختلفی از جمله زیبایی بیش از حد آن مورد توجه بیشتر مردم دنیا قرار گرفته است.به همین دلیل ما تلاش کردیم که در این مقاله شما را با نحوه رشد بهتر گیاه اکالیپتوس و نگهداری از آن آشنا کنیم.

تکثیر رزماری و نحوه پرورش این گیاه دارویی با ارزش

تکثیر رزماری و نحوه پرورش این گیاه دارویی

گیاه رزماری یکی از بهترین و معطر ترین گیاهان دارویی است که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد، شما می توانید به راحتی در منزل و یا در محیط بیرون به کاشت و تکثیر رزماری بپردازید و از آن جهت مصارف خانگی استفاده کنید البته با رعایت نکات مهمی که در ادامه در اختیارتان قرار می دهیم.

اصول پرورش آلوئه ورا و نکاتی که باید بدانید

آشنایی با نحوه تکثیر الورا

آلوئه ورا یکی از خاصترین گیاهانی است که مصارف دارویی درمانی زیادی دارد، اگر شما به پرورش آلوئه ورا علاقه دارید و می خواهید آن را در منزل پرورش دهید، می توانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

نحوه کاشت اسطوخودوس و پرورش این گیاه با ارزش

نحوه کاشت اسطوخودوس و پرورش این گیاه با ارزش

یکی از بهترین گیاهانی که می شود در خانه به کاشت و پرورش آن روی آورد گیاه اسطوخودوس است. این گیاه  زیبا و پر خاصیت دارای گل هایی زیبایی می باشد که علاوه بر زیبایی که دارد از خواص متعددی برخوردار است. شما می توانید برای آشنایی با روش کاشت اسطوخودوس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

صفحه 1 از 212