آذر ۰۹, ۱۴۰۰
خانه درختان میوه

درختان میوه

کاشت هسته پرتقال و دیگر مرکبات با آموزش کامل و جامع

آشنایی با طریقه کاشت هسته پرتقال

کاشت هسته پرتقال همانند دیگر مرکبات کاری بسیار جذاب و سرگرم کننده بوده که می توانید برای داشتن درختی زیبا و سرسبز در محیط منزلتان آن را انتخاب نموده و به رشد و نگه داری آن بپردازید.

مراحل تکثیر درخت گردو و اصولی که باید رعایت کنید

نحوه رشد و تکثیر درخت گردو

درخت گردو یکی از انواع درختان میوه می باشد که به شکل شلجمی یا جامی بوده و در شرایط مناسب رشد بسیار خوبی دارد و حدود 200 الی 300 سال عمر می کند. در صورت تمایل به کاشت و تکثیر درخت گردو باید مطابق با اصول و شرایط مخصوص آن عمل نمایید که در این مطلب به شرح آن پرداخته ایم.

روش کاشت تمر هندی و پرورش و نگهداری از این درخت

نحوه کاشت تمر هندی و پروش آن

تمر هندی یک از انواع درختان گرمسیری و بومی منطقه استوایی قاره آفریقا است که از سال های دوری تا به الان این میوه در هند کشت می شد و به مرور زمان به کشور های دیگر هم راه پیدا کرد که امروزه از میوه آن که طعم بسیار خوبی دارد استفاده های فراوانی می شود، از این رو در ادامه مطلب شما را با روش کاشت تمر هندی و نحوه پرورش آن آشنا می کنیم.

آموزش کاشت درخت مورینگا و آشنایی با شرایط پرورش آن

کاشت درخت مورینگا و روش های ن

مورینگا یکی از گیاهان دارویی است که کاربرد فراوانی دارد و به همین منظور آن را درخت معجزه می نامند. خواص و روش های کاشت درخت مورینگا را در این مقاله برای شما بیان خواهیم کرد.

نحوه کاشت درخت موز و آنچه باید درباره رشد بهتر و پرورش این درخت بدانید

کاشت درخت موز

موز یکی از میوه های پرطرفدار و خوشمزه می باشد که کوچک و بزرگ از خوردن آن لذت می برند، نکته جالبی که در مورد این میوه وجود دارد این است که این میوه هم مانند سایر درختان میوه قابلیت آن را دارد تا در محیط منزل پرورش یابد از این جهت در این مقاله به شما روش کاشت درخت موز را آموزش خواهیم داد.

کاشت درخت زیتون در خانه و نحوه صحیح پرورش این درخت با ارزش

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در منزل خود درخت زیتون داشته باشید و از آن بهره ببرید کافیست یک سری شرایط که در رابطه با نیاز های اکولوژیک درخت زیتون است را برطرف نمایید سپس بعد از آن می توانید به راحتی اقدام به کاشت درخت زیتون در منزلتان نمایید.

کاشت درخت به و نحوه پرورش این درخت پر فایده

درخت به یکی از پرطرفدار ترین درختان میوه محسوب می شود، میوه درخت به، به دلیل متفاوت بودن طعم آن طرفداران خاص خود را دارد که در این مقاله به نحوه کاشت درخت به و اصول نگهداری از آن پرداخته ایم

آموزش کاشت هسته زردآلو در خانه

آموزش مرحله به مرحله کاشت هسته زردآلو

کاشت هسته زرد آلو یکی از ساده ترین راه های داشتن یک درخت زرد آلو است که می توان با استفاده از هسته این میوه به کاشت آن در باغچه و حتی گلدان پرداخت که در ادامه با شیوه صحیح کاشت آن آشنا می شویم.

نحوه تکثیر درخت نارنج و پرورش این درخت زیبا

درخت نارنج از آن دسته درختان همیشه سبز و زیبایی است که جثه آن تقریبا کوچک است. درخت نارنج بیشتر در مناطق گرم و مرطوب مانند شمال ایران به خوبی رشد می کند، اگر شما علاقه مند به پرورش و تکثیر درخت نارنج هستید در ادامه مطلب به روش های تکثیر و نگهداری از این درخت زیبا پرداخته ایم.

صفحه 1 از 212