مهر ۰۵, ۱۴۰۲
خانه درختان میوه

درختان میوه

کود برای درخت صنوبر

فوایید کود برای درخت صنوبر.

درختان صنوبر با سازگاری بالا، آب دوست و سازگار با شرایط محیطی هستند برای رسیدن به رشد کافی و قطور شدن آن می توان از چند راهکار ساده استفاده کرد. در این مقاله فواید کود برای درخت صنوبر و کاربرد های این درخت را توضیح داده ایم.

سمپاشی درختان میوه

بهترین زمان برای سمپاشی درختان میوه

سمپاشی درختان میوه باید در زمان مخصوص به خود و با استفاده از سم مورد نیاز برای مقابله با آفت استفاده شود تا کارایی لازم را داشته باشد و بیشترین تاثیرگذاری ممکن را شاهد باشیم. لازم است تا آفت هر درخت را به خوبی شناسایی کنید تا بتوانید بهترین سم برای مقابله با آن را بیابید. تلاش شده است تا در این مقاله با تمام این نکات آشنا شوید.

کاشت نارنج در گلدان

آموزش کاشت نارنج در گلدان

نگهداری و پرورش نارنج حتی در خانه بسیار آسان است. کاشت نارنج در گلدان به دوشکل کاشت نهال و دانه امکان پذیر است.پس از رعایت چند نکته ساده با فراهم کردن شرایط مناسب چون نور کافی و آبیاری صحیح و کوددهی می توان تا مدت ها از وجود نهال نارنج و میوه های دلنشین آن بهره برد.

تکنیک های جلوگیری از ریزش میوه

راه کار برای جلوگیری از ریزش میوه درختان

با توجه به این که علت های مختلفی باعث ریزش میوه می شوند و هر ساله باغداران زیادی درگیر این مساله هستند در این مقاله سعی شده است به راه کارهایی برای جلوگیری از ریزش میوه پرداخته شود.بدیهی هست که به علت ها و زمان ریزش هم اشاره شده است.

کاشت هسته پرتقال و دیگر مرکبات با آموزش کامل و جامع

آشنایی با طریقه کاشت هسته پرتقال

کاشت هسته پرتقال همانند دیگر مرکبات کاری بسیار جذاب و سرگرم کننده بوده که می توانید برای داشتن درختی زیبا و سرسبز در محیط منزلتان آن را انتخاب نموده و به رشد و نگه داری آن بپردازید.

مراحل تکثیر درخت گردو و اصولی که باید رعایت کنید

نحوه رشد و تکثیر درخت گردو

درخت گردو یکی از انواع درختان میوه می باشد که به شکل شلجمی یا جامی بوده و در شرایط مناسب رشد بسیار خوبی دارد و حدود 200 الی 300 سال عمر می کند. در صورت تمایل به کاشت و تکثیر درخت گردو باید مطابق با اصول و شرایط مخصوص آن عمل نمایید که در این مطلب به شرح آن پرداخته ایم.

روش کاشت تمر هندی و پرورش و نگهداری از این درخت

نحوه کاشت تمر هندی و پروش آن

تمر هندی یک از انواع درختان گرمسیری و بومی منطقه استوایی قاره آفریقا است که از سال های دوری تا به الان این میوه در هند کشت می شد و به مرور زمان به کشور های دیگر هم راه پیدا کرد که امروزه از میوه آن که طعم بسیار خوبی دارد استفاده های فراوانی می شود، از این رو در ادامه مطلب شما را با روش کاشت تمر هندی و نحوه پرورش آن آشنا می کنیم.

آموزش کاشت درخت مورینگا و آشنایی با شرایط پرورش آن

کاشت درخت مورینگا و روش های ن

مورینگا یکی از گیاهان دارویی است که کاربرد فراوانی دارد و به همین منظور آن را درخت معجزه می نامند. خواص و روش های کاشت درخت مورینگا را در این مقاله برای شما بیان خواهیم کرد.

صفحه 1 از 3123